ShowBiz

DiCaprio di ta shijojë jetën… plazh me të dashurën 22 vite më të re në Itali






               Publikuar në : 16:18 - 07/08/18 |
mapo.al

Leonardo DiCaprio, 43 vjeç dhe Camila Morrone, 21 vjeçe po relaksohen së bashku në Itali.


Çifti janë fotografuar krah njëri-tjetrit dhe duken mjaft të lumtur.

Modelja është shfaqur mahnitëse me një fustan plazhi tip “leopard”, i cili i nxirrte në pah gjoksin.

Ata janë shfaqur bashkë në publik në shumë raste dhe duket se gjërat mes tyre janë serioze.

<
>
ll y1-1 y2-1 y3-1 y4-1 y6-1 y7-1 y8-1 y9-1 y11-1 y12-1 y13-1 y14 y15 y17 y18 y19 y20 y21 y22 y23 y24 y25 y26 y27 y28 y29 y30


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas