KMR, Kryesore

Dhurata, avionë, makina, seks… jeta super luksoze e fëmijëve të pasanikëve të Singaporit

Faqja “Rich Kids” në Instagram  dokumenton mënyrën e jetesës së disa prej yjeve të mediave më të shquara të Azisë, përfshirë trashëgimtarin Elly Lam, bijën e miliarderit të Hong Kongut Peter Lam dhe aktores së tij ish-gruas Lynn Hsieh.


Elly ka kaluar verën që fluturon rreth Europës me avionin e saj privat me ndalesa në Ibiza, Londër, Budapest, Rimini.

Më pas, mbretëresha e Instagram-it në Singapor, Jamie Chua, 44 vjeç, që mburret me koleksionet më të mëdha të çantave.

Hidhini një sy fotove të mëposhtme dhe shikoni luksin në të cilin jetojnë fëmijët e pasur të Singaporit.

<
>
auto_4EF6B7D800000578-0-image-a-25_15338326514791534058438 auto_4EF6B7EC00000578-0-image-a-26_15338329877621534058439 auto_4EF6B80E00000578-6044445-image-a-27_15338331900001534058439 auto_4EF698D800000578-6044445-image-a-30_15338404754461534058441 auto_4EF698E100000578-6044445-image-a-28_15338333828311534058440 auto_4EF698EE00000578-0-image-a-17_15338313218851534058436 auto_4EF6991B00000578-0-image-a-23_15338320115601534058437 auto_4EF6992F00000578-0-image-a-24_15338321724581534058437 auto_4EF6990300000578-6044445-image-a-31_15338405685021534058441 auto_4EF6991100000578-6044445-image-a-32_15338406856661534058442 auto_38875077_247915875839884_1769901429352300544_n1534058442
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas