ShowBiz

Dhurata Ahmetaj: Preferoj të vdes para se të kthehem me ish-të dashurin


               Publikuar në : 15:45 - 04/09/18 |
mapo.al

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj ka vendosur se ‘vdekja’ do të ishte më e mirë për të sesa të rikthehej me ish-të dashurin esaj.


Dihet se ndarja mes Dhuratës dhe ish-të dashurit Argjend Haradinaj është përfolur shumë dhe nuk ka qenë pa skandale, shkruan Gazeta Express.

Këngëtarja ka treguar se ai e shfrytëzonte atë, duke ia shfrytëzuar famën dhe pasurinë që po fitonte me anë të karrierës së saj si artiste.

E tani duket se Dhurata e ka harruar plotësisht dhe nuk ka fare dëshirë t’i kthehet kësaj pjese të jetës.

Në një nga pyetjet e fansave në profilin e saj në Instagram, ajo ka treguar se mes asaj se a do të zgjidhte të kthehet me të dashurin apo të vdesë, ajo ka zgjedhur vdekjen.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas