ShowBiz

Detaji në foto i zbulon gjithçka…Morena Taraku shtatzënë


               Publikuar në : 20:04 - 07/08/18 |
mapo.al

Këngëtarja shqiptare Morena Taraku është mjaft e përfolur muajt e fundit për shkak të lidhjes dhe ndarjes së saj nga miliarderi Iranian.


Mes tyre gjithçka përfundoi me konflikte pasi Morena e akuzoi Sashan se ishte gay.

Mirëpo kohët e fundit këngëtarja po përflitet se është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Ajo ka postuar së fundmi një foto ku shfaqet duke mbajtur në dorë një biberon për fëmijët.

Image


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas