Kryesore, Politika

Deputeti socialist me tre mandate i jep fund beqarisë. Nga Ruçi te Xhafaj, ja kush mori pjesë

Deputeti socialist Anduel Xhindi i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar. Ceremonia e martesës është kryer në një nga lokalet e kryeqytetit, ku të pranishëm kanë qenë jo vetëm miq dhe familjarë të tij, por edhe kolegë deputetë.

I pranishëm ka qenë edhe Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi, sëbashku me Kryetarin e grupit parlamentar Taulant Balla, por nuk ka munguar as ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj.Ajo që spikat është rikthimi i buzëqeshjes tek Ruçi teksa troket gotën me verë.

Mapo.al ju sjell disa nga fotot e dasmës që po bëhet në këto momente.

<
>
41423865_2170694519863231_4640148070913277952_n 41447903_2170694423196574_1465123510576742400_n 41454236_2170692559863427_1631607674309181440_n 41497333_2170693773196639_2093426060036145152_n 2434 41392539_2170693169863366_4964629070554857472_n (1) 41392539_2170693169863366_4964629070554857472_n
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas