Kryesore, Politika

Deputeti i PD: Do publikojmë ngjarje të tjera kriminale që kanë ndodhur në Shqipëri

Deputeti demokrat, Ervin Salianji, ka paralajmëruar denoncime të reja që lidhin krimin me politikën. I ftuar në Syri.net ai tha se brenda pak ditësh do të bëhen denoncime të forta.


Ndërsa shtoi se një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë, e cila tregon serish se policia ka frikë nga krimi.

‘Ngjarje të tjera kriminale kanë ndodhur të cilat do ti bëjmë publike këto ditë. Para se të vija tek ju më njoftuan se në Lezhë janë kaur 4 persona të armatosur të cilët janë liruar menjëherë’, theksoi Salianji.

 

PasPara

1 koment

  1. Vetem shqiptaret deri me sot po e deshmojne se pranojne te perfqesohen edhe nga kafshe siq eshte ky salijani,po a i vjen turp more kti pseudodeputeti qe krimet dhe vrasjet e bera nga partia e tij i quan suksese dhe shkonin e festonin me shlivovice dhe muzike greke e serbe,kurse thirrjet qe te denohen vrasesit,kriminelet dhe kultivuesit e droges i quan krime,ky eshte salijani qe u ba i madh-deputet vetem se bindi dy kryetaret e tij se eshte i gatshem te beje çdo gje per tu ba deputet kurse shqiptaret pranojne qe edhe kafhest ti kete deputet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas