Kryesore, Politika

Deputeti i PD bëhet baba për herë të tretë, dalin pamjet me vajzën në dorë

Deputeti i PD-se ne Vlore, Agron Shehaj, eshte bere baba per here te trete. Ai ka postuar nje foto nga ambientet e spitalit me te bijen ne duar dhe dy djemte prane tij.

“Të dashur miq, pas dy djemve 👨‍👦, Zoti na bekoi dje me një vajzë 👸.
Uroj dhe lutem që cdo shqiptar te jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes”.

 

 

agron shehaj

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas