Kryesore

Deputeti i PD bëhet baba për herë të tretë, dalin pamjet me vajzën në dorë
               Publikuar në : 20:09 - 21/08/18 |
mapo.al

Deputeti i PD-se ne Vlore, Agron Shehaj, eshte bere baba per here te trete. Ai ka postuar nje foto nga ambientet e spitalit me te bijen ne duar dhe dy djemte prane tij.


“Të dashur miq, pas dy djemve 👨‍👦, Zoti na bekoi dje me një vajzë 👸.
Uroj dhe lutem që cdo shqiptar te jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes”.

 

 

agron shehaj


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas