Politika

Denoncimi: Vazhdon prerja e pyjeve në Martanesh, moratoriumi…


               Publikuar në : 11:10 - 29/08/18 |
mapo.al

Ish-Kryeminsitri Berisha, ka denoncuar nëpërmjet një shenimi në faqen e tij në facebook për shkeljen e ligjit dhe prerjen e pyjeve duke mos u respketuar moratoriumi që është miratuar për këtë çeshtje.


Ai publikon dy foto që kanë mbërritur në adresen e tij dhe ku tregohet kamioni i ngarkuar me lëndë drusore ne zonën e Martaneshit.

Ja shenimi i ish Kryeministrit në facebook:

“Nje miremengjes per Noriegen nga pyjet e Martaneshit per muratoriumin e tij! sb”

<
>
auto_berisha_fcb1535531599 auto_40307384_1104792893014950_8936738490889011200_n1535531593 auto_40282912_1104792903014949_3073331936769343488_n1535531591


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas