Kryesore, Politika

Denoncimi te Berisha: Vidhen 18 pistoleta në burgun e Fushë Krujës

Një qytetar e ka informuar ish kryeministrin Sali Berisha për mungesën e 18 pistoletave në burgun e Fushë Krujës, për të cilat ka dyshime se janë vjedhur. Berisha ka publikuar mesazhin dhe në një postim në FB shkruan si më poshtë:

Vidhen 18 pistoleta ne Burgun e Fushe Krujes, Narkopolicia fsheh krimin!Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“prsh dr dje me informoi nje shok i imi qe punon polic burgu ne fush kruje te sigurija e larte qe kane vjedhur dhe munegojne 18 pistoleta tt ne burgun e fushkrujes ikane vjedhur hajdutet te fala”

PasPara

1 koment

 1. ka fillu me heq perseri vetullat karaputana pri vicidoli
  haaaaaaaa
  haaaaaaaaaaa
  haaaaaaaaaaaaaaaaa

  po o baka marak per ca pistoleta .
  njerzit jane paisur me snajpera me ja rras ne goj nga 500 m
  putanave te kombit
  hahahahahhahahahaha

  hahahhahahahahahha

Leave a Reply to hahahahahhahahahahah Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas