Politika

Denoncimi te Berisha: Drejtori i tatimeve terrorizon bizneset në jug
               Publikuar në : 14:43 - 27/10/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në profilin e tij në facebook, foton e qytetarit dixhital, ku shfaqet Drejtori i Hetimit Tatimor, Bardh Tafa me një automatik në dorë.


“Nje bandit, delinkuent, drejtor i tatimeve i Norieges dhe Kakistokracise se tij!” shkruan Berisha ndërsa poston foton dhe mesazhin e qytetarit dixhital.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas