Politika

Denoncimi te Berisha: Drejtori i tatimeve terrorizon bizneset në jug

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në profilin e tij në facebook, foton e qytetarit dixhital, ku shfaqet Drejtori i Hetimit Tatimor, Bardh Tafa me një automatik në dorë.

“Nje bandit, delinkuent, drejtor i tatimeve i Norieges dhe Kakistokracise se tij!” shkruan Berisha ndërsa poston foton dhe mesazhin e qytetarit dixhital.PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas