Kryesore, Politika

DENONCIMI/ “Rama kaloi në overdozë, e nxorrën përkrahu nga avioni”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar këtë herë në Facebookun e tij kryeministrin Edi Rama se kur u bë ndalesa në Lubjanë, kryeministri sipas tij nuk çohej dot nga vendi për shkak të orverdozës.


Postimi i Berishës:

Overdoze! Fotografi dixhital dergon nje foto te Norieges!
Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e tij. sb

“Ja dje ndaloi avioni ne lubjane ky nuk çohej dot nga overdoza deri sa e nxoren perkrahesh” .

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas