Politika

Denoncimi i Berishës: “Policia liron trafikantin Fatos Gjura, me urdhër të Taulant Ballës”

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:00 - 30/07/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë sot një denoncim, në të cilin shkruan se policia ka liruar një trafikant me urdhër të Taulant Ballës.


Berisha denoncimin e tij e mbështet tek mesazhi i një qytetari, që i shkruan se arrestimi ka ndodhur para tre ditësh, por ka ndikuar në lirim Balla.


Postimi i plotë


Klamoroze!


Policia liron narkotrafikantin, famozin Fatos Gjura me valixhe me paund me urdher te Taulant Gjures/Yaris/Hoxha/Jashari!

Antidroga dixhital informon:

Policia e Durresit arrestoi

Fatos Gjuren dhe kunaten e tij sepse i gjeti me sasi te medha paundesh.

Fatos Gjura eshte person ne kerkim si kryetrafikanti i heroines nga Librazhdi.

Fatos Gjura kalonte me makinen e Taulant Balles me imunitet parlamentar dhe pasapoporte diplomatike kufirin e Maqedonise me Shqiperine, gje te cilen e kam denoncuar ne parlament disa vite me radhe! sb

“Doktor pershendetje !

Nga burime nga porti para tre ditesh policia e Durresit ka arrestuar Fatos Gjuren dhe nje grua te rrethit te tij familjar ( Etleva e quajne, me duket nusja e vellait ) gjate kontrollit jane gjetur sasi te medha “Paund” sidomos ne bagazhin e kunates por policia nuk e ka bere publike sepse ka ndikuar ortaku i tij Taulant Balla. Kjo eshte policia stimuluese dhe pjestare ne krim.

Kofidenciale ..”


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas