Kryesore, Politika

Denoncimi i Berishës, ish-Ministrja e Ramës po blen hotele në Korfuz?!

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social një denoncim të qytetari dixhital, i cili pretendon se ish Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka blerë hotele në ishullin e Korfuzit.


STATUSI:

Ndrikull Kodheli blen hotele ne Korfuz!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Doktor Mimi kodheli po blen hotele ne korfuz lekt po I transporton me elikopter sot rasteshist nje soku im grek po me pyest se dajos se ti I esht ber oferta per hotelin qe ka per nje miljon e 200 mij euro dhe po me thoshte se ka bler tre do te blej dhe 2 shikoeni nje ju mund ta dini pak a shum”

 

PasPara

1 koment

  1. Me serialin e vrasjeve, vjedhjeve, shkaterrimeve qe Berisha ka mbi supe dhe me gjuhen prej halabaku ordiner qe perdor, cfaredo lloj e vertete ndyhet.
    Sali Berisha eshte nje kriminel qe e ka humbur te drejten te perdore shpifjet apo te vertetat per interesat e tij kriminale. Ai duhet dhe do te arrestohet, qe te jape llogari per krimet e tij te tmerrshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas