Politika

Denoncimi/ Berisha publikon foton e avionit: Narkoflota në aktivitet të plotë!
               Publikuar në : 21:26 - 14/06/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha në një status në Facebook ka publikaur denoncimin e një qytetari i cili thotë se në zonën Librazhd-Elbasan u ngarkua një avion dhe u nis.


Statusi i Sali Berishës

Narkoflota ne aktivitet te plote!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

“Prsh doktor.ne zonen elbasan librazht qepare u ngarkua dhe nis 1 avjon.anonim te
lutem”


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Serb Sali Kara-xhic te gjithe bejne gallate dhe tallin bythen me ty, ke zevendesuar Shabon Hunderrin (Qosen) e rruges se Kavajes.
    Avioni eshte me 4 helika dhe eshte ngritur nga Librazhdi, hajde rroe kari hajde.

    Përgjigju ↓
Pas