Politika

Denoncimi: Banorët e fshatit çam në Finiq po pajisen me letra greke
               Publikuar në : 16:57 - 10/08/18 |
mapo.al

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e dërguar nga një banor nga Saranda i cili njofton se banorët e fshatit një fshati në Bashkinë e Finiqit po pajisen me letra greke edhe pse janë banorë çam.


Mesazhdërguesi i referohet fshatit Pandalejmon, i cili ndodhet në afërsi të fshatit Livadhja.

Postimi i plotë i Berishës

Greqia e angazhuar ne greqizimin e çameve ne Shqiperi!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema Doktor jam R. P nga Saranda po ju tregoj shqetesimin tim une jam Cam dhe jam shum i shqetesuare ne Bashkin e finiqit me ndarjen e re Fshati Pandalejmon ndodhet afer Livadhjase ket fshate e kan futur ne listen e marjes te shtetesis Greke dhe ki fshate me popullsi came po paisen ne menir me te shpejte me dokumenta Greke dhe ku shtet i koruptuare po ben sehir me vjen shum keq per ket fshate came flm Doktor Berisha”


Etiketa: ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas