ShowBiz

Demi shkëlqen edhe me të zeza


               Publikuar në : 23:03 - 23/06/18 |
mapo.al

Modelja 23-vjeçare është gjithnjë në qendër të vëmendjes, mjafton të dalë para kamerës.


Nuk ka format e modeleve që jemi mësuar të shohim nëpër sfilata, por pikërisht kjo e bën Demi Rose shumë të pëlqyer pasi është e kolme dhe shumë simpatike.

Edhe kësaj here britanikja Demi ka ngritur temperaturat ne Ibiza në setin e ri të fotografive, teksa pozonte me bikini të zeza.

<
>
4D833DE700000578-5873503-image-a-41_1529658001272 4D8335AC00000578-5873503-image-a-38_1529657991344 4D8335C500000578-5873503-image-a-50_1529658044460 4D8335CD00000578-5873503-image-a-47_1529658029303 4D8336DB00000578-5873503-image-a-39_1529657991368 4D8336FE00000578-5873503-image-a-40_1529657997199 4D83373A00000578-5873503-image-a-36_1529657695958 4D83353100000578-5873503-image-a-49_1529658040109 4D83355300000578-5873503-image-m-55_1529658241749 4D83358000000578-5873503-image-a-48_1529658035783 4D83359100000578-5873503-image-a-42_1529658010546 4D83372700000578-5873503-image-a-46_1529658026853 4D83376900000578-5873503-image-a-54_1529658058964


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas