ShowBiz

Njihet për asetet bombastike, Demi Rose tregon sekretin si ia arriti


               Publikuar në : 18:10 - 21/02/19 |
mapo.al

Format fizike të 22-vjeçares Demi Rose kanë ndryshuar me kalimin e kohës, e ndryshimi më i dukshëm është tek të pasmet.


Në një krahasim mes fotove të para të bëra publike e atyre më të fundit vërehet një ndryshim i madh i aseteve të Demi Rose.

Bukuroshja nga Birmingham ka treguar edhe sekretin që ka sjellë këtë ndryshim, jo pak misterioz.

“Gjenet, shumë punë në palestër dhe një dietë të balancuar”, ka thënë ajo për The Sun.

<
>
2-75 3 4-68 5-60 6 7-51 demi1-1 demi2 Demi-2 1-72 demi-rose-mawby-hot-in-red-bikini-cape-verde-09-17-2017-1 Demi-Rose-in-Pink-Bikini-Photoshoot-2017-04-662x1159 Demi-Rose-Mawby-Instagram-bikini-pic-1326764 Demi-Rose-Mawby-Instagram-bikini-pic-1326760 103724-demi-rose-faz-pose-sexy-usando-biquini-660x0-1 4C8CAF8800000578-5761505-Day_off_modelling_duties_Demi_Rose_wowed_in_a_lacy_red_bralette_-a-4_1527072054649 EXCLUSIVE ALL ROUND PICTURES 250 THE SET ONLINE USE OR STANDARD RATES PER PRINT Demi Rose wows in a shinny brown bikini during a photoshoot for her new Ibiza by Demi Rose range for ISAWITFIRST.COM in Ibiza this afternoon. MUST MENTION: Ibiza by Demi Rose range for ISAWITFIRST.COM. BYLINE MUST READ: KPPICTURES.CO.UK PAY-KP_demi_rose_18-1 Demi-Rose-Mawby-Instagram-pic-1326766 PAY-KP_demi_rose_18 auto_Demi_Rose131525297547 demi rosee auto_Demi_Rose121525297548 demi-rose-mawby-in-swimsuit-in-cape-verde-_1 demi rose

 


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas