ShowBiz

Demi Rose tërheq vëmëndjen… të pasmet bombastike ‘djegin’ Instagramin…

Ka plot 7,4 milionë ndjekës në Instagram dhe po të shikoni fotot e mëposhtme do të kuptoni pse Demi Rose është kaq e pëlqyer.

Në një set fotografik të realizuar në Ibiza, modelja 23-vjeçare ka treguar “asetet” me një bikini blu.

Sigurisht që të pasmet ishin në qendër të vëmendjes…

<
>
demi1 demi2 demi3 demi4 demi5 demi6 demi7 demi8 demi9 demi10 demi11

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas