ShowBiz

Demi Rose “përvëlon” Ibizën (Foto)
               Publikuar në : 15:25 - 15/05/18 |
mapo.al

Nuk ka ditë që Demi Rose të mos tregojë format e saj trupore në Instagram.


Modelja 23-vjeçare ka rreth 7 milionë ndjekës në rrjetin social dhe të martën, edhe pse nuk postoi foto provokuese, u pa në Ibiza duke realizuar një set fotografik me kostum plazhi.

Demi pozoi në mënyrë provokuese me kostumin e zi, që e tregonte fantastike.

<
>
demi5 demi4 demi3 demi2 demi1 demi-lajmi demi17 demi16 demi15 demi14 demi13 demi12 demi11-1 demi9 demi8 demi7 demi6 PAY-KP_demi_rose_18-1 Demi-Rose-Mawby-Instagram-bikini-pic-1326789 Demi-Rose-Mawby-Instagram-bikini-pic-1326764 Demi-Rose-Mawby-Instagram-bikini-pic-1326760 Demi-Rose-in-Pink-Bikini-Photoshoot-2017-09-300x420 demi-rose-mawby-hot-in-red-bikini-cape-verde-09-17-2017-1 Demi-Rose-Mawby-In-Bikini1 50b3d_Demi-Rose-Mawby-Sexy-Bikini-Ass-10 auto_Demi_Rose121525297548 demi rose demi rosee kylie-jenner-demi-rose-matching-bikinis-ftr auto_Demi_Rose1518463546 auto_Demi_Rose131507474591 auto_Demi_Rose131525297547 demi-rose-does-a-bikini-photoshoot-in-santorini-06-22-2017-4 Demi-Rose-in-Pink-Bikini-Photoshoot-2017-23 Demi-Rose_-2017-Calander-Shoot-04-662x993 PAY-KP_demi_rose_18 auto_Demi_Rose101507474593 auto_Demi_Rose121507474590

 


Etiketa: , , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas