ShowBiz

Demi Rose nxjerr pozat seksi, “ç’armatos”… meshkujt
               Publikuar në : 18:10 - 20/09/18 |
mapo.al

Demi Rose nuk di të ndalet kur vjen fjala për të qenë në qendër të vëmendjes.


Modelja ka tërhequr audiencën me pamjen e saj provokuese duke postuar disa fotografi,

23-vjeçarja tregoi sërish asetet e saj dhe “armët” më të forta.

<
>
4E82052000000578-0-Raunchy_Demi_Rose_Mawby_23_was_up_to_her_usual_tricks_on_Sunday_-m-47_1532337204388 - Copy 4E82052000000578-0-Raunchy_Demi_Rose_Mawby_23_was_up_to_her_usual_tricks_on_Sunday_-m-47_1532337204388 4f8e9c7300000578-6118827-demi-rose-23-showed-off-her-envy-inducing-legs-and-sensational-d-a-1-1535735117904 - Copy 4f90915200000578-0-kylie-jenner-lookalike-demi-was-first-propelled-into-the-spotlig-m-77-1535723000059 - Copy 4425214-0-image-m-4-1537451489385 demi_rose_1 - Copy demi_rose_3 EXCLUSIVE PICTURES Demi Rose sips a cocktail then hits the beach in Ibiza wearing a tiny bikini shooting for her brand new App launching 22nd August.  MUST MENTION FILMING CONTENT FOR HER BRAND NEW APP LAUNCHING 22ND AUGUST. BYLINE MUST READ KPPICTURES.CO.UK


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas