ShowBiz

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës…


               Publikuar në : 15:00 - 25/04/18 |
mapo.al

Demi Rose është aktualisht duke bërë një tur plazhesh ekzotike dhe stacioni i saj i radhës ishte Tulumi, në Meksikë.


Modelja 23-vjeçare ishte së bashku me fotografin Danny DeSantos, pasi në plazh ajo nuk shkon vetëm për të pushuar, por edhe për të punuar. Demi kishte veshur një palë pantallona të zeza transparente që nuk i linin vend imagjinatës.

<
>
demi3-4 demi4-4 demi5-4 demi6-4 demi7-3 demi-11 demi-rose-mawby-in-swimsuit-in-cape-verde-_1 4186B5DB00000578-0-image-m-11_1497802260250 demi1-4 demi2-5

 

 


Etiketa: , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas