ShowBiz

Demi Rose, një “bombë” për Spanjën


               Publikuar në : 19:27 - 21/05/18 |
mapo.al

Ajo ndodhet në Spanjë për të shijuar rrezet e diellit si dhe për të punuar.


Dhe së fundmi Demi Rose ka realizuar një set fotografik mjaft të nxehtë.

E veshur me bikini ngjyrë ari, bukuroshja 23 vjeçare dukej mjaft seksi.

<
>
4C7E44D900000578-5752613-image-a-188_1526901453509 4C7E45C700000578-5752613-image-a-191_1526902140302 4C7E455E00000578-5752613-image-a-203_1526902544250 5b02f55ef26e9866974085 5b02f534ee649264143274 5b02f5342c689870189880 5b02f5344c944397061125 5b02f5347efa8076856425 5b02f53410bc1522354200 5b02f53495f36497148073


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas