ShowBiz

Demi Rose ia del, pas fotove të nxehta rifiton të dashurin


               Publikuar në : 18:50 - 23/05/18 |
mapo.al

Demi Rose ka “nxehur” për ditë më radhë Instagram-in me foto dhe video nga prapaskenat e setit fotografik në Ibiza.


Pas postimeve të nxehta, modelja 23 vjeçare është kthyer në krahët e të dashurit të saj, DJ Chris Martinez.

Bukuroshja britanike është fotografuar në një dalje të rrallë me Chris, ndërkohë që dukej mahniëse e veshur me recipeta “bralet” të kuqe.

 

<
>
4C8CAA4200000578-5761505-image-a-89_1527070496644 4C8CABEB00000578-5761505-image-a-8_1527071449842 4C8CAF8800000578-5761505-Day_off_modelling_duties_Demi_Rose_wowed_in_a_lacy_red_bralette_-a-4_1527072054649 4C8D16DC00000578-5761505-image-m-79_1527070140482 425DF55A00000578-4699550-image-a-9_1500138132435-1 103724-demi-rose-faz-pose-sexy-usando-biquini-660x0-1 60408428 b53a7d8c3301e72d930485540928f402 cca5c18cec9b54035d3f1ab8cd775cc5 d4_1497474732-1199884 demi-1_1497157352-4667413-1 Demi-Rose-in-Pink-Bikini-Photoshoot-2017-04-662x1159 demi-rose-lkp2 demy IMG_8614 q11501593030 The_star_has_a_huge


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas