ShowBiz

Demi Rose ekspozon format e saj bombastike
               Publikuar në : 12:37 - 25/03/18 |
mapo.al

Është e famshme për format që i kanë grumbulluar më shumë se 6 milionë ndjekës në Instagram dhe Demi Rose nuk ia kursen këto forma fansave të saj.


Modelja 22-vjeçare postoi një foto me bikini të bardhë, që mezi ia mbante “asetet”.

Me shumë pak “make up”, Demi pozoi me flokët e lëshuara që i mbulonin njërën shpatull.

<
>
demi2 demi3 demi4 demi5 demi6


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas