ShowBiz

Demi Rose e djeg sërish…


               Publikuar në : 12:34 - 30/04/18 |
mapo.al

Tashmë njihet për fizikun e saj shumë tërheqës. Demi Rose gjithmonë arrin ti kthejë kokat e të tjerëve drejt vetes. Ajo ka postuar së fundmi disa foto me bikini teksa shijon pushimet në pishina. Ajo duket magjepsëse dhe superseksi teksa pozon për rrjtetet sociale.


<
>
4BB2C70700000578-5673471-image-a-69_1525080601189 4BB2CA5D00000578-5673471-image-m-86_1525080994144 4BB2CA2100000578-5673471-Glam_Demi_looked_phenomenal-a-5_1525082236714 4BB2C3A500000578-5673471-image-a-85_1525080739181 4BB2C3BC00000578-5673471-image-a-66_1525080584231 4BB2C3C800000578-5673471-Leggy_lady_The_thong_detail_offered_a_look_at_her_perky_posterio-a-2_1525082235868 4BB2C6FA00000578-5673471-On_her_phone_The_star_has_since_gained_a_huge_following_on_Insta-a-1_1525082235864 4BB2C8F000000578-5673471-Bae_watch_Demi_channelled_Pamela_Anderson_as_she_emerged_from_th-a-4_1525082236623 4BB2C59D00000578-5673471-image-a-67_1525080586610 4BB2C63E00000578-5673471-image-a-56_1525080196009 4BB2C64A00000578-5673471-image-a-70_1525080606122 4BB2C39900000578-5673471-image-m-62_1525080472223 4BB2C60200000578-5673471-image-a-63_1525080482776 4BB2C62400000578-5673471-image-a-80_1525080696751 4BB2C65200000578-5673471-Hard_at_work_It_was_no_wonder_Demi_looked_sensational_as_she_wor-a-3_1525082235930 4BB2C68000000578-5673471-image-a-68_1525080598140


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas