ShowBiz

Demi Rose e bën sërish, “ndez” rrjetin…


               Publikuar në : 19:04 - 31/05/18 |
mapo.al

Ajo është kthyer në një fenomen të vërtetë në Instagram falë formave bombastike të cilat nuk heziton t’i ekspozojë sa herë i jepet rasti.


Dhe Demi Rose arriti të qëllojë sërish në shenjë teksa u shfaq me bikini të kuqe gjatë një seti fotografik në Ibiza.

23-vjeçarja e kolme, e veshur me një bikini në formë trupore që të kujtonin vajzat e famshme të Baywatch shumë vite më parë, duke mjaft joshëse teksa pozonte pranë detit.

<
>
demi1-1 demi3-1 demi5 demi5-1 demi-8


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas