ShowBiz

Demi Rose dhe Alexandra Cane ngrejnë temperaturat në Ibiza
               Publikuar në : 17:44 - 12/07/18 |
mapo.al

Demi Rose po kalon disa ditë në plazh me shoqen e saj Alexandra Cane.


Modelet treguan format “shpërthyese” në det, duke luajtur me njëra-tjetrën.

Njëra me bikini të zi dhe tjetra me të kuq, nga fotot duket se Alexandra dhe Demi u kënaqën shumë në plazh.

 

<
>
de1 de4 de5 de6 de7 de8 de9 de10 de11 de12


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas