ShowBizz

Demi Rose çmend ndjekësit, bën pazar pa të bredshme në Ibiza…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:14 - 09/08/18 |
mapo.al

Ajo njihet për pamjen e saj “vrasëse”, të cilën e ekspozon herë pas here edhe në rrjetet sociale.


Dhe duket se Demi Rose nuk do të ndalet kurrë. Së fundmi ajo ka postuar në Instagram teksa bënte pazar dhe shfaqte format superseksi në Ibiza.


Me veshjen ngjitur pas trupit, ish-e dashura e reperit Tyga u sigurua të kthente kokat e të gjithëve.


Modelja e famshme nuk përton që herë pas here të provokojë me anë të pozave të ndryshme gjithë fansat e saj- shkruan Indeksonline.


 

 

<
>
4EF3D10D00000578-6042703-image-a-13_1533803957392 4EF3D12D00000578-6042703-image-a-22_1533804992251 4EF3D10100000578-6042703-image-a-20_1533804956240 4EF3D10500000578-6042703-image-m-19_1533804950737 4EF3D10900000578-6042703-Back_shot_Demi_showcased_her_peachy_derriere_in_her_semi_sheer_a-m-3_1533806746714 4EF3D11100000578-6042703-image-a-21_1533804990481 4EF3D12100000578-6042703-image-a-18_1533804944988 4EF3D12900000578-6042703-Pictured_As_a_social_media_influencer_with_more_than_seven_milli-m-6_1533807274384 4EF3D13100000578-6042703-image-a-23_1533804998977 4EF3D14100000578-6042703-Teasing_a_glimpse_Demi_Rose_went_underwear_free_as_she_slipped_h-a-5_1533806778874 4EF3D14500000578-6042703-image-a-24_1533805000637 4EF3D14900000578-6042703-image-a-25_1533805001860 4EF3D15200000578-6042703-image-a-4_1533806754882


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas