ShowBiz

Demi ndryshon ëndrrën, shpall hapur aspiratën për t’u bërë…


               Publikuar në : 12:15 - 03/05/18 |
mapo.al

Demi Rose e nisi majin me të njëjtat ngjyra dhe provokime siç mbylli edhe prillin.


23-vjeçarja britanike, e cila ndodhet në Cape Verde për një set të gjatë dhe të nxehtë fotografik, po e shijon në maksimum profesionin e saj.

Një ditë më parë, ajo postoi në rrjetet sociale disa foto me një monokini disi më tradicional, ndërsa këtë herë, po me të kuqen e ndezur u shfaq më një model të ngjashëm, por shumë më transparent.

Edhe në kohën e pushimit, Demi u kujdes që të mbante gjithmonë në koherencë ndjekësit e vet në Instagram përmes disa videove live të njëpasnjëshme, por edhe fotove të shkrepura nga telefoni i vet.

Këtë vit modelja e rrjeteve sociale ka ndryshuar edhe ëndrrën. Nëse në 2017 synoi dhe provoi që të ishte një DJ në klubet më me emër të Ibizas në Spanjë, këtë vit ka shprehur dëshirën për t’iu futur botës së kinematografisë.

“Shpresoj që ëndrra ime e aktrimit të realizohet brenda 2018”, thotë ajo.

<
>
demi-rose-mawby-in-swimsuit-in-cape-verde-_1 auto_Demi_Rose131507474591 auto_Demi_Rose31507474600 auto_Demi_Rose121507474590 auto_Demi_Rose61507474597 auto_Demi_Rose81507474595 auto_Demi_Rose1518463546 auto_Demi_Rose131507474591 demi rosee auto_Demi_Rose21507474601 auto_Demi_Rose41507474599 auto_demi_rose31503781195 auto_Demi_Rose21503781043 auto_demi-rose-4_1500377305-14766871500381401 auto_Demi_Rose131525297547 auto_Demi_Rose91525297550 auto_Demi_Rose111525297549 auto_Demi_Rose121525297548


Etiketa: , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas