ShowBiz

Demi ‘çmend’ pushuesit me të kuqen… dhe format e saj superseksi


               Publikuar në : 18:42 - 29/05/18 |
mapo.al

Puna për fushatën e re të Demi Rose, “ISAWITFIRST.com”, duket se nuk ka fund.


Modelja 23 vjeçare ka realizuar një tjetër set fotografik për të promovuar linjën e saj të bikini-ve në Ibiza.

E veshur me kostum banje të kuqe, bukuroshja britanike ka çmendur të gjithë pushuesit me format e saj për t’u patur zili.

<
>
4CB8B0F500000578-5781817-image-m-47_1527583051957 4CB8B1DF00000578-0-image-a-16_1527582576015 4CB8B1E900000578-0-image-m-15_1527582568471 4CB8B1ED00000578-5781817-image-m-61_1527583614218 4CB8B1F100000578-0-image-a-1_1527582240349 4CB8B1F800000578-0-image-m-14_1527582514133 4CB8B1FD00000578-0-image-a-32_1527582799150 4CB8B2C300000578-5781817-image-a-60_1527583579283 4CB8B2D500000578-5781817-image-m-66_1527583800372 4CB8B2F400000578-5781817-image-a-51_1527583167781 4CB8B30D00000578-0-image-a-33_1527582811380 4CB8B33A00000578-0-image-a-2_1527582263251 4CB8B37F00000578-0-image-a-9_1527582422110 4CB8B10500000578-5781817-image-a-46_1527583038198 4CB8B11300000578-0-image-m-8_1527582413041 4CB8B13900000578-5781817-image-m-59_1527583572058 4CB8B20900000578-0-image-m-28_1527582771736 4CB8B31500000578-0-image-m-31_1527582792774 4CB8B35900000578-5781817-image-a-67_1527583806553 4CB8B36100000578-5781817-image-m-45_1527583026795 4CB8B36900000578-5781817-image-a-34_1527582914283 4CB8B37100000578-5781817-image-a-52_1527583177144 4CB8B38500000578-5781817-image-m-50_1527583161649 2242424242424242424242424242424


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas