Kronika

Del nga rruga mjeti në Elbasan, 26-vjeçari në gjendje të rëndë






               Publikuar në : 08:00 - 13/08/18 |
mapo.al

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Lolaj ku një mjet tip “Suzuki” me targa AA 830 BK, me drejtues shtetasin E.F., 26 vjeç,  banues në fshatin Pekisht, Peqin,  ka dalë nga rruga.


Për pasojë është dëmtuar 26-vjeçari, i cili u transportua në Spitalin Rajonal Elbasan në gjendje të rëndë shëndetësore.

Njoftimi i policisë:

Elbasan

Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Lolaj, mjeti tip “Suzuki” me targa AA 830 BK, me drejtues shtetasin E.F., 26 vjeç, banues në fshatin Pekisht, Peqin, ka dalë nga rruga.

Dhe për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi i mjetit, shtetasi E.F., i cili u transportua në Spitalin Rajonal Elbasan, dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas