KMR

Del në shitje sprai për penisin, 10-fishon kohëzgjatjen në seks
               Publikuar në : 20:16 - 10/08/18 |
mapo.al

Kostoja e një sprei që synon të ndihmojë njerëzit që vuajnë nga ejakulimi i parakohshëm është zvogëluar në një të pestën e çmimit.


Prodhuesit e Fortacin kanë ulur çmimin nga 99.99 në 19.99 dollarë – vetëm në periudhën e Krishtlindjeve, shkruan “DailyMail”.

Produkti u krijua nga Profesor Mike Wyllie, një nga ekipet e shkencëtarëve që zhvilluan Viagran në vitet 1990, i cili pretendon se mund të ndihmojë njerëzit të zgjasin deri në 10 herë më gjatë në dhomën e gjumit.

Shitësi ekskluziv i spërkatësit në Britani të Madhe, filloi ta mbajë atë në mars, dhe raporton se që atëherë shitjet janë rritur nga muaji në muaj.

Një e shtypur fillon të funksionojë pas pesë minutash – më shpejt se pilulat që mund të zgjasin deri në një orë dhe përdorimi i vazhdueshëm është i dizajnuar për të përmirësuar seksin me kalimin e kohës.

Në sprovat, meshkujt që përdorën “Fortacin” përpara seksit zgjatën mesatarisht pesë herë më shumë pas tre muajve të përdorimit…


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas