Kryesore

Deklarata shokuese e Kryemadhit: Dje në Vlorë u gjet një person me kokë të prerë, u fsheh ngjarja
               Publikuar në : 21:29 - 20/09/18 |
mapo.al

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “Open” në Top Channel, teksa fliste për lidhjet e politikës me krimin.


Ajo u shpreh se ditën e djeshme në fshatin Llakatund të Vlorës është regjistruar një ngarje e rëndë, ku një person është gjetur me  kokë të prerë.

Sipas Kryemadhit, ngjarja nuk bëri bujë, pasi policia e ka fshehur atë.

Kryemadhi tha: Dje në Llakatund të Vlorës u gjet një person me kokë të prerë dhe s’ka asnjë njoftim, u fsheh ngjarja”.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas