Kryesore

Debati me Manjën, Alibeaj nxjerr ‘audio-përgjimin’ e Ramës: Ky u bën nënën shqiptarëve


               Publikuar në : 13:14 - 02/07/18 |
mapo.al

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ka treguar ‘audio-përgjimin’ sipas tij të Edi Ramës që i përgjigjet me sharje një qytetari në telefon.


Alibeaj më pas është përfshirë në debat me Ylsi Manjën, i cili i tha Alibeajt se është një aktor i denjë për Teatrin e ri.

Debati  

Alibeaj: A merrni ndonjë dorë eurosh apo jo, u lënë ndonjë koncesion apo jo, a merrni ndonjë para droge a jo?

Nxjerr përgjimin e bisedës telefonike.

Ky është ai njeriu që thotë ju bëfsha nënën dhe ju bëfsha robt, turp e faqe e zezë, mbroni nderin tuaj personi dhe mos u bëni pjesë e atij bastardi.

Manja: Interpretim i denjë për teatrin e ri, interpretim politik i shkëlqyer, aktor më të mirë nuk ka për të pasë teatri.

Ndërhyn Vokshi.

Manja: Albana, ia keni marrë dorën me ashtu regjistrimet, turpin secili ta mbajë për veten.

Vokshi: Po ta mbajë ai i pari, ai ta mbajë.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas