Sport

De Biazi: Nuk i jap dot këshilla Ançelotit, por Hysaj…

Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare së fundmi është rikthyer për të komentuar futbollin italian dhe skuadrat që bëjnë pjesë në të. Tani ai ka folur edhe për gjendjen e Napolit si edhe për momentin që po kalon Hysaj.

Një këshillë për Ançelotin – Nuk do t’ia lejoja vetes, ai ka të gjitha mundësitë për të menaxhuar situatata që po ndodhin te Napoli. Ndeshja në Beograd ishte e pafat për ta pasi luajtën mirë.Ndeshja e radhës me Torinon – Torino ka një ekip të mirë dhe të njëjtin trajner që ka pasur vitin e kaluar.

Hysaj – Është një lojtar i mirë që shtyn mirë përpara. Duhet që të përmirësojë topat që hedh në zonë dhe pasimin e fundit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas