Sport

De Biazi: Nuk i jap dot këshilla Ançelotit, por Hysaj…
               Publikuar në : 19:40 - 20/09/18 |
mapo.al

Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare së fundmi është rikthyer për të komentuar futbollin italian dhe skuadrat që bëjnë pjesë në të. Tani ai ka folur edhe për gjendjen e Napolit si edhe për momentin që po kalon Hysaj.


Një këshillë për Ançelotin – Nuk do t’ia lejoja vetes, ai ka të gjitha mundësitë për të menaxhuar situatata që po ndodhin te Napoli. Ndeshja në Beograd ishte e pafat për ta pasi luajtën mirë.

Ndeshja e radhës me Torinon – Torino ka një ekip të mirë dhe të njëjtin trajner që ka pasur vitin e kaluar.

Hysaj – Është një lojtar i mirë që shtyn mirë përpara. Duhet që të përmirësojë topat që hedh në zonë dhe pasimin e fundit.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas