Rusi 2018, Sport

David Beckham se lënë rehat fanset e ‘zjarrta’, e fundit ngre bluzën nga makina dhe i tregon atij…

Dihet që ai është i preferuar nga femrat dhe ka fanse të zjarrta, fjala është për David Beckham, i  cili së fundmi është surprizuar nga një fanse e pazakonte në mes të rrugës në Miami.

Ajo ishte në makinë para tij dhe ngriti bluzën për ti treguar atij gjoksin.Vajza ishte një fanse e madhe e David Beckham dhe nuk mund ti besonte fatit që ai ishte pranë saj.

Ajo doli nga dritarja e veturës dhe të ngrinte bluzen e saj për t’u siguruar që do merrte vëmendjen e David.

Ndërkohë që reagimi i 43-vjeçarit nuk u pa, po kur arriti në hotel dukej se ishte në humor.

ImageImage

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas