Kryesore

Dasma luksoze e Ledionit me Sarën, ja të ftuarit VIP që ishin në ceremoninë në Itali


               Publikuar në : 10:50 - 12/08/18 |
mapo.al

U përpoqën që ta ruajnë sekret, por ishte e vështirë. Askush nuk duhet ta humbte pamjen elegante të Sarës dhe Ledionit në momentin e tyre magjik.


Të ftuarit, secili nga pak, kanë tentuar të ngacmojnë rrjetin me ndonjë moment nga dasma, por ai që e ka nxjerrë zbuluar çiftin është pikërisht grimieri i Sarës, Patrick.

Një prej emrave më në zë në botën e showbiz-it në botës, mes të tjerëve edhe të motrave Kardashian, Patrick ka ardhur enkas nga Amerika për të grimuar Sarën në Como.

Dhe e gjithë ajo që arrini të shihni është një pamje krejt natyrale, me një model flokësh po ashtu natyral, pa e larguar Sarën nga tiparet e saj të ëmbla.

Në një copëz video që grimieri ka publikuar në fillim, Sara duket duke dalë nga vila Erba, aty ku po zhvillohet ceremonia, për t’iu afruar altarit, aty ku e pret princi i saj, Ledioni.

Të gjithë të ftuarit, sapo princesha e mbrëmjes afrohet, duartrokasin duke u ngritur në këmbë.

Më pas mediat rozë shkruan se, vendi që çifti kishin zgjedhur ishte pikërisht një rezidencë në liqenin e Komos në Itali, vend ky tejet luksoz dhe ekskluziv sidomos për një dasmë.

Ndërkohë përsa i përket të ftuarve, çifti nuk është kursyer të ketë një ftesë për punonjësit më besnikë në Top Channel, bashkëpunëtorët e tyre të ngushtë (sidomos të Ledionit i cili ka shumë vite që sjell produkte të mëdha në Top Channel) si dhe emra të njohur të medias, politikës dhe biznesit.

Sara dhe Ledioni kanë preferuar që ky çast që ata do të ndajnë të jetë mjaft privat ndaj dhe në rrjete sociale ata “nuk kanë dhënë asnjë shenjë”.

Megjithatë, duke ditur se dasma mbahet sot dhe duke menduar paraprakisht se cilët janë personazhet e njohur shqiptarë më pranë çiftit, nëpërmjet Instagramit arritëm të zbulonim edhe disa prej të ftuarve kryesorë.

<
>
-640-0-5b5c5453c0d97 1433508884ledionsara.jpgfaqe-480x706 auto_-640-0-5b6f435e7ee5c1534021551 auto_-640-0-5b6f4347ec8991534021533 auto_-640-0-5b6f4348b3dce1534021515 auto_-640-0-5b6f43831ab1c1534022050 auto_-640-0-5b6f437335fb01534022015 auto_albana1533979750 auto_albana21533979749 auto_alban-male1533979746 auto_ami-11533979751 auto_bes_Kallaku_serioz21534010749 auto_blendi-11533979754 auto_blendi21533979753 auto_dori1533979747 auto_eneda1533979745 auto_era1533979755 auto_isli-e15339727492071533979744 auto_jetmira1533979746 auto_marcela1533979752 auto_ola1533979748 auto_screenshot-53_1534019551-47745261534020854 auto_screenshot-55_1534019562-67679211534020854 auto_screenshot-56_1534019570-89857081534020855 auto_shako1533979751 errr ledioni ledion-lico ledion-lico-sara-hoxha1-735x400-1 ledion-sara r-3 saaaara-780x439 ww-1

 


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas