ShowBiz

“Dashni e vjetër”, Irkenc Hyka sjell duetin me Ponin


               Publikuar në : 20:41 - 18/05/18 |
mapo.al

“Dashni e vjetër” është projekti më i ri muzikor në tregun shqiptar nga Irkenc Hyka dhe Poni.


Një këngë që flet për dashurinë mes dy të rinjve, por që ka përfunduar dhe ka lënë pas kujtimet.

Ky është bashkëpunimi i dytë i Irkencit dhe pritet të jetë suksesi i tij i rradhës. Muzika është punuar nga vetë këngëtari, ndërsa teksti ka edhe ndihmën e Endrit Mumajesit.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas