Kryesore

DASH paralajmëron shtetasit amerikan në Shqipëri: Kujdes në Elbasan






               Publikuar në : 22:52 - 04/09/18 |
mapo.al

Të premten në Elbasan luhet ndeshja Shqipëri-Izrael, e cila është e vlefshme për kompeticionin Liga e Kombeve.


DASH në një njoftim për këtë ndeshja lajmëron qytetarët amerikan që jetojnë në Shqipëri që të kenë kujdes.

Në një njoftim shkruan se nuk kanë kërcënime nga ndonjë person i caktuar, por sërish bëjnë thirrje për të pasur kujdes.

“Një ndeshje futbolli do të luhet mes Shqipërisë dhe Izraelit në 7 shtator, ora 20:45. Edhe pse nuk jemi në dijeni për kërcënime specifike ndaj shtetasve amerikanë, i ftojmë që të kenë kujdes pranë stadiumit të Elbasanit, para dhe gjatë ndeshjes”, shkruhet në njoftim.


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas