Politika

Damian Gjiknuri surprizon me shkrimin në bluzë

Ministri i Energjitikës, Damian Gjiknuri, ka zgjedhur ta kalojë fundjavën në plazhin e Dhërmiut. Ai ishte në shoqërinë e bashkëshortes dhe vajzës së vogël.


Të sapoardhur në plazh, ministri po kërkonte të gjente një vend të mirë për të kaluar ditën, ndërkohë ajo që na bëri përshtypje ishte shkrimi i tij në bluzë me kuptim pak të çuditshëm.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas