ShowBiz

Dalin mesazhet e Kejvinës me motrën: Ka pesë fëmijë ky, qenka legen

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të komentuara për momentin në rrjetet sociale.


Ajo është shumë aktive dhe të gjitha postimet e saj janë një tundim për fansat. Por këtë herë ajo është futur në ‘telashe’. Motra e saj i ka dërgaur të zgjidhë një ‘gjëegjëzë’.

‘Nëse e zgjidhni këtë jeni gjeni. Zoti Smith kishte 4 vajza, secila prej tyre kishte një vëlla. Sa fëmijë ka zoti Smith. Nëse dështoni, duhet ta postni si status. Unë humba’ ka shkrar motra e Kejvinës në statusin e saj. Më pas vajzat kanë ndarë në profilet te tyre bisedën për të zgjidhur ‘problemin’.

Me sa duket asnjëra nuk ja ka dalë.

<
>
35285150-10211709608311867-7548027821512196096-n_1528962026-3623869 screenshot-4_1528962017-3016818 screenshot-5_1528962008-2940250
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas