Kronika

Dalin fotot, ja rruga në Shëlli të Matit, ku po punonin punonjësit e bashkisë që u qëlluan me plumba
               Publikuar në : 15:50 - 11/10/18 |
mapo.al

Në fshatin Shëlli, ku po rikonstruktohet rruga, dy punonjës të bashkisë së Matit kanë gjetur vdekjen sot nga plumbat e shkrehura mbi ta nga një person ende i paidentifikuar.


Këto janë pamjet e rrugës, ku po punonin këto ditë, dy viktimat.

Bashkia e Matit njofton në Fb se prej disa ditësh ka nisur punën për rikonstruksionin e rrugës në fshatin Shëlli të Njësisë Administrative Macukull.

Kjo rrugë ishte bërë e pakalueshme duke krijuar vështirësi për banorët e kësaj zone.

Puna do të vijojë në rehabilitimin dhe pastrimin e rrugëve në të gjitha njësitë administrative.

<
>
auto_43483684_1099292740234480_5697972350977310720_n1539263967 auto_43494518_1099292646901156_4925707192155242496_n1539263970 auto_43510988_1099292590234495_1442552143176269824_n_11539263965 auto_43510988_1099292590234495_1442552143176269824_n1539263971 auto_43565409_1099292716901149_6868267337598894080_n1539263967 auto_43574670_1099292693567818_7187212738576252928_n1539263968 auto_43601481_1099292670234487_1604486635167154176_n1539263969 auto_43724179_1099292616901159_3609766789329715200_n_11539263964 auto_43787765_1099292766901144_1447507955615268864_n1539263966 auto_Screenshot_21539264154 auto_43724179_1099292616901159_3609766789329715200_n_11539263964

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas