ShowBiz

Dafina Zeqiri merr gjithë vëmendjen në dasmë

Dafina ishte e pranishme në një dasmë këtë fundjavë.


Këngëtarja duket se ka pasur gjithë sytë tek ajo, pasi është dukur shumë bukur dhe me një fustan mjaft provokues.

Dafina është shfaqur me një fustan të zi të Diana Qerimit, i cili i zbulon mjaft shumë gjoksin, e megjithatë Dafina është dukur mjaft elegante, shkruan Gazeta Express.

Ajo siç duket ka qenë e pranishme në një dasmë të miqve dhe ka kaluar kohë shumë argëtuese me shoqërinë. Së fundi, për këngëtaren po flitet shumë, sidomos për tatuazhet e saj që dalëngadalë po i mbulojnë gjithë trupin./Gazeta Express

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas