ShowBiz

Dafina Zeqiri mbulohet nga tatuazhet

Dafina Zeqiri dalëngadalë po e mbulon gjithë trupin me tatu.


Së fundi është shfaqur me një tatuazh të madh në vithe dhe pjesën e poshtme të këmbës, ndërsa tani këngëtarja po e mbulon gjithë këmbën e djathtë.

Ajo këtë herë ka vizatuar një dragua, i cili duket edhe i ngjyrosur.

Image

Dafina ka gjithashtu një tatuazh të madh në pjesën e poshtme të gjoksit, në shpinë dhe tatuazhe të vegjël nëpër pjesë të ndryshme të trupit. Image

Por, veprimi i fundit i këngëtares na kujton reperen e njohur amerikane Cardi B, e cila të gjithë këmbën e ka të mbuluar me një tatuazh me ngjyrë.

Image

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas