ShowBiz

Dafina “djeg” Instagramin, shfaqet në bishën luksoze mijëra euroshe


               Publikuar në : 11:50 - 12/11/18 |
mapo.al

Dafina Zeqiri është dysha një prej këngëtareve më të suksesshme shqiptare.
Ajo tërheq shumë fansa me stilin e saj të veçantë në pamje dhe këngë.


Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa video dhe foto në profilin e saj në Instagram ku shfaqet në disa makina tejet luksoze.

Nuk dihet nëse ajo ka bërë këto blerje të bujshme kohët e fundit, apo është duke u bërë gati për ndonjë hit të ri.

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas