ShowBiz

Dafina “djeg” Instagramin, shfaqet në bishën luksoze mijëra euroshe

Dafina Zeqiri është dysha një prej këngëtareve më të suksesshme shqiptare.
Ajo tërheq shumë fansa me stilin e saj të veçantë në pamje dhe këngë.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar disa video dhe foto në profilin e saj në Instagram ku shfaqet në disa makina tejet luksoze.Nuk dihet nëse ajo ka bërë këto blerje të bujshme kohët e fundit, apo është duke u bërë gati për ndonjë hit të ri.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas