Sport

Cristiano Ronaldo dhe… format dyshuese të të dashurës Georgina Rodriguez


               Publikuar në : 20:13 - 19/06/18 |
mapo.al

Të gjithë reflektorët janë drejtuar mbi familjen e Cristiano Ronaldo.


Teksa për futbollistin e kombëtares portugeze po flitet vazhdimisht për golin kundër Spanjës në Botërorin e Rusi 2018, e dashura e tij Georgina Rodriguez nuk kalon pa u vënë re në “Gran Canaria Swimwear fashion week” duke shfaqur një bark dyshues, vetëm shtatë muaj nga lindja e Alana Martina.

Me një bluzë të zezë dhe fund fosforeshent Georgina ngjall dyshime dhe bëhet lajm nëpër mediat rozë.

Të jetë vallë sërish shtatzënë Rodriguez? Kjo mbetet për tu parë.

C_2_fotogallery_3088787_6_image

C_2_fotogallery_3088787_5_image

C_2_fotogallery_3088787_4_image

C_2_fotogallery_3088787_3_image

C_2_fotogallery_3088787_2_image

C_2_fotogallery_3088787_1_image


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas