Kryesore

Çpo ndodh në Shqipëri? Tre persona vetëvriten brënda 24 orësh

Dy persona janë gjetur pa jetë në Korçë dhe në Pogradec.


Sipas  policisë të dy ata janë vetëvrarë. Në oerët e para të mëngjesit, përgjatë rrugës për në Malin e Moravës, në periferi të Korçës, është gjetur i vetëvarur në një pemë, I.M. 24 vjeç, banues në Korçë.

Ndërsa, dje në lagjen nr. 4 të qytetit të Pogradecit në afërsi të vendit të quajtur “Kalaja” është gjetur po i vetëvarur në një pemë V.F, 35 vjeç, banues në fshatin Memlisht.

Pasditen e djeshme, edhe një 13-vjeçar mësohet se i dha fund jetës me një armë zjarri pistoletë “TT”.

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas