Kryesore

Çpo ndodh në Shqipëri? Tre persona vetëvriten brënda 24 orësh


               Publikuar në : 11:11 - 11/09/18 |
mapo.al

Dy persona janë gjetur pa jetë në Korçë dhe në Pogradec.


Sipas  policisë të dy ata janë vetëvrarë. Në oerët e para të mëngjesit, përgjatë rrugës për në Malin e Moravës, në periferi të Korçës, është gjetur i vetëvarur në një pemë, I.M. 24 vjeç, banues në Korçë.

Ndërsa, dje në lagjen nr. 4 të qytetit të Pogradecit në afërsi të vendit të quajtur “Kalaja” është gjetur po i vetëvarur në një pemë V.F, 35 vjeç, banues në fshatin Memlisht.

Pasditen e djeshme, edhe një 13-vjeçar mësohet se i dha fund jetës me një armë zjarri pistoletë “TT”.

 

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas