Kryesore

Ç’po ndodh me DIV-et shqiptare? Rita Ora dhe Bebe Rexha, puthje lesbike në mbrëmjen e MTV


               Publikuar në : 12:48 - 21/08/18 |
mapo.al

Ato janë dy nga zërat më të mrekullueshëm të muzikës bashkohore dhe në Shqipëri e Kosovë i dashurojnë për shkak të origjinës së tyre kuqezi.


Por Rita Ora dhe Bebe Rexha, dy mikesha të ngushta nuk i dallon veç zëri, por edhe format e mrekullueshme trupore, pasi janë dy vajza shumë seksi që mbushin me lajme faqet e tabloideve në SHBA e Britani.

E s’kishte si të ndodhte ndryshe as në mbrëmjen e MTV në Nju Jork, teksa dy bukuroshet shqiptare të kapura prej dore ecën së bashku në qilimin e kuq.

Rita kishte veshur një fustan të zi transparent pa sutjena, duke mos i lënë vend fare imagjinatës pasi fansat e shijuan “reklamimin” e aseteve seksi.

Ndërkohë, Bebe kishte zgjedhur një fustan të, që i nxirrte në pah kthesat e saj seksi dhe bombastike.

Dy këngëtaret e mbyllën parakalimin në tapetin e kuq me një puthje lesbike, ç’ka e ndezi situatën.

<
>
1-25 2-21 3-21 4-19 5-15


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas