Sport

Conte pranë shkarkimit, Chelsea identifikon një italian si zëvendësues
               Publikuar në : 19:27 - 03/04/18 |
mapo.al

Massimiliano Allegri është i gatshëm të braktisë Juventusin për të zëvendësuar Antonio Conten në stolin e Chelsea.


Sipas asaj që raporton “The Sun” trajneri italian, i cili ka fituar katër herë kampionatin italian, e ka konfirmuar se do t’i pëlqente një eksperiencë e re larg Italisë, pasi t’i japë fund karrierës me bardhezijtë,

Arsenal dhe Chelsea janë skuadrat e interesuara për të ndërkohë, Conte pritet të shkarkohet nga detyra në të ardhmen e afërt pasi Chelsea është shumë larg objektivave të fillimsezonit.


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas