ShowBiz

Çmimi marramendës i çizmeve të Dua Lipës
               Publikuar në : 14:58 - 09/04/18 |
mapo.al

Dua Lipa është këngëtare nga Kosova që po merr famë në tregun ndërkombëtar të muzikës.


 

Veshja e saj e fundit duket se ka pasur goxha kosto dhe këtë fakt e ka kapur faqa e instagramit “ëhattheyëearin”.

 

Duket se veshja e saj e fundit ka kosto marramëndëse.

Në faqen “whattheywearin” është publikuar çmimi i çizemeve pink të gjata që kishte mbathur ditë më parë Dua Lipa.

 

Çizmet e markës “Satin” kushtojnë plot 3.059 euro, ndërsa këngëtarja i kishte kombinuar me një fustan pink që kap shifrën 759 euro.

<
>
Dua-Lipa_-Bikini-On-Holiday-In-Capri--03-300x420 Dua-Lipa_-Bikini-On-Holiday-In-Capri--09 Dua-Lipa_-Bikini-On-Holiday-In-Capri--12-662x993 dua-lipa-in-bikini-on-holiday-in-capri-08-26-2017_1 dua-lipa-instagram-fashion-4-1496669398-view-1 hqdefault images large tumblr_oshoiogvFN1w5071wo1_540 tumblr_ovix9krwGE1v9gh4vo1_r1_500

 


Etiketa: , , , , , , , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas